4 kwi 2018

Ilustracja okładki - Marzenia stają się celami


Po długiej nieobecności wracam z dobrymi wiadomościami. Jeszcze do nie tak dawna nawet nie myślałam, że uda mi się osiągnąć tak wiele. W dodatku zapowiada się, że to dopiero początek mojej nowej przygody. 

Ilustracja okładki? Książka wydana z moją ilustracją? Rok temu pomyślałabym, że ktoś sobie ze mnie żarty stroi. Dzisiaj marzenia stają się kolejnymi celami. 

Ostatnio sporo się u mnie dzieje, ale jest to całkowicie pozytywne. Trudno człowiekowi czasem znaleźć czas dla siebie. Osoby, które obserwują mnie na Instagramie, czy chociażby Facebooku już wiedzą o książce, której okładkę miałam okazje ilustrować. Premierę miała pod koniec lutego. Pogodzenie mojej nowej przygody z ilustrowaniem książek i studiów nie raz jest naprawdę bardzo trudne. Niemniej jednak wychodzę z założenia, że warto się przemęczyć, szczególnie, kiedy książka wychodzi na światło dzienne.Nawet sobie nie wyobrażacie jak bardzo się ucieszyłam gdy po raz pierwszy ujrzałam ją w księgarni. Stałam nad nią dobre 20 minut, uśmiechając się do siebie. Zastanawiam się czy ludzie wokół zauważyli moją ekscytację. Pomyśleć ,,co ta wariatka wyprawia?", no cóż, jedno z moich marzeń się spełniło. A już w październiku ukaże się kolejny tom i nie mogę się doczekać rezultatów! 

4 komentarze:

 1. Najserdeczniejsze gratulacje!!! Okładka jest przepiękna! I wcale się nie dziwię Twojej ekscytacji przy wystawie, bo uświadomić sobie, że w świat poszło tyle Twoich jakże udanych "dzieci" to jest mega przeżycie :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję okładki , jest świetna ! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Intrygująca okładka, podoba mi się! :) pięknie pokazałaś to na zdjęciach :)
  i gratulacje <3

  OdpowiedzUsuń